Budowa sieci LAN WLAN FTTH

Sprawnie działająca sieć komputerowa to gwarancja stabilizacji działania firmy. Dobrze zaprojektowana, wdrożona i skonfigurowana sieć pozwala na wydajną i szybką pracę.

Projektując sieć komputerową dla naszych Klientów, najpierw gruntownie analizujemy ich potrzeby i wymagania, aby na tej podstawie dobrać odpowiednie rozwiązania sprzętowe i programowe.

Od sieci lokalnych kablowych i bezprzewodowych, przez sieci strukturalne do zastosowań teleinformatycznych, sieci radiowe, konfigurację systemów firewall, sieci prywatne (VPN), aż do zarządzania sieciami, wdrażaniem procedur monitorujących wykorzystanie zasobów sieciowych, konfiguracji zdalnego, bezpiecznego dostępu między oddziałami terenowymi…

Kompleksowo projektujemy, wdrażamy, montujemy i konfigurujemy.

Sieci i okablowanie

Wieloletnie doświadczenie w budowie sieci teleinformatycznych pozwala nam na projektowanie i montaż wydajnych i w pełni skalowanych sieci komputerowych, radiowych i światłowodowych w firmach i domach prywatnych.

Jednym z kluczowych elementem jest również dostosowywanie się do nowych trendów technologicznych panujących na rynku telekomunikacyjnym.

 

Prowadzimy budowę sieci WiFi i HotSpot dla szkolnictwa, gmin, urzędów, instytucji publicznych oraz segmentu biznesowego wraz z opieką multimedialną.

Posiadamy certyfikat z zakresu Eksperci Światłowodów w klasie projektowania sieci światłowodowych co daje nam możliwość zaprojektowania w pełni zgodnej z normami sieci spełniającej określone wymogi.

Do budowy sieci LAN WLAN FTTH FTTB HotSpot używamy sprzętu najbardziej sprawdzonych producentów jak :

Cisco, Ubiquiti, MikroTik, Zyxel, TpLink, Linksys, D-link, Netgear, PowerWalker, Volt Polska, ZTE, Cambium i wielu innych

Zadzwoń lub wyślij email a my skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej wizji lokalnej i przedstawienia odpowiedniej oferty.