Forum Instalatorskie

Grupa/Forum Instalatorzy
RTV SAT CCTV INTERNET ELEKTRYKA

Ma za zadanie zrzeszenie sprawdzonych fachowców oraz firmy instalacyjne z terenu całej Polski oraz zagranicy którzy na co dzień pracują w swoich branżach.

Główną ideą działań w ramach grupy Instalatorzy RTV SAT CCTV INTERNET ELEKTRYKA jest wspólne rozwiązywanie problemów i dzielenie się dotychczasowo uzyskaną wiedzą.

Grupa ta to nie tylko rozwiązywanie problemów ale również dzielenie się najnowszymi informacjami z zakresu zagadnień dotyczących Internetu, RTV/SAT, CCTV, ELEKTRYKI oraz szeroko pojętych multimediów.

Do grupy staramy się przyjmować osoby doświadczone ale z dużą dozą optymizmu zapraszamy również osoby zaczynające swoją przygodę z wyżej wymienionymi branżami.

Dzięki temu z pewnością możemy polecić wykonawców instalacji, którzy fachowo i solidnie zamontują internet, telewizję czy wykonają elektrykę lub monitoring.

Możesz również zareklamować siebie oraz swoją firmę co z pewnością przyniesie wymierne wyniki.

Nowością jest możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń o pracę na terenie Polski, Belgii oraz Niemiec i Niderlandów !!!!

Zadzwoń lub wyślij email a my skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej wizji lokalnej i przedstawienia odpowiedniej oferty.