Inteligentny Dom

Jako firma posiadamy Certyfikat Instalatorski Systemu Fibaro z zakresu projektowania, konfiguracji i wykonywania instalacji urządzeń Systemu Inteligentnego Domu FIBARO .

Nie ważne czy masz nowo budowany dom czy mieszkanie. Nie ważne czy jest to zabytkowe miejsce, w którym wszelkie ingerencje są niemile widziane. Nie ważne, że jest to świeżo wyremontowany apartament. Każde z tych miejsc można wzbogacić o najnowszą technologię automatyki. Każde może stać się inteligentnym domem, mieszkaniem, apartamentem czy rezydencją.

Celem inteligentnego domu jest zapewnienie mieszkańcom maksimum komfortu przy jednoczesnym ograniczeniu do absolutnego minimum procedur zarządzania systemem i obsługi instalacji.

Wszystko za sprawą systemu Fibaro, który zaprojektowano do bezinwazyjnej instalacji.

System Fibaro to innowacyjny, bezprzewodowy, inteligentny system automatyki budynkowej oparty na technologii Z-Wave oraz HomeKit. Inteligentny dom Fibaro to kompleksowe, przyjazne dla środowiska rozwiązanie dostosowane do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców. Jedną licznych zalet systemu jest łatwość instalacji i konfiguracji, dzięki czemu praktycznie każdy może przekształcić swoją nieruchomość w inteligentny dom, który jak żaden inny dba o komfort i bezpieczeństwo swoich mieszkańców. 

FIBARO współpracuje z technologiami sterowania głosowego Siri. To oznacza możliwość zarządzania inteligentnym domem bez konieczności sięgania po dodatkowe urządzenia, takie jak piloty, wbudowane panele sterowania, czy nawet aplikacja w telefonie. Wybierając system FIBARO wszystkie funkcje inteligentnego domu masz w zasięgu głosu. Po prostu powiedz, jak system ma się zachować, a Twoja prośba będzie spełniona błyskawicznie.

Poznaj Fibaro i odkrywaj jego funkcje. Żyj komfortowo i wykorzystaj elastyczność, jaką oferuje FIBARO. Inteligentny dom FIBARO zmienia się wraz z rosnącymi potrzebami Twojej rodziny. Modułowa budowa systemu umożliwia jego dowolną rozbudowę o kolejne urządzenia, takie jak Fibaro Walli oraz ich funkcję. Wybierz automatykę domową FIBARO, powiększaj system o nowe urządzenia i integracje, projektuj dom jeszcze lepiej odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Już dziś rozpocznij przygodę z Fibaro i przekonaj się jakie to proste.

Zadzwoń lub wyślij email a my skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej wizji lokalnej i przedstawienia odpowiedniej oferty.

Zadzwoń lub wyślij email a my skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej wizji lokalnej i przedstawienia odpowiedniej oferty.