Systemy alarmowe

Nowoczesny system alarmowy to rozwiązanie, które pozwala zwiększyć bezpieczeństwo każdego obiektu bez względu na to, czy na myśli mamy domek letniskowy, serwerownię, czy nowoczesny budynek biurowy bądź przemysłowy. By system alarmowy działał poprawnie, warto sięgnąć po uprzednio skompletowany przez profesjonalistów zestaw.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemów alarmowych w mieszkaniach, domach, rezydencjach, jak również firmach oraz instytucjach.

Proponujemy klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Takie, które będą maksymalnie skuteczne oraz wygodne i proste w użytkowaniu.

Do budowy systemów alarmowych używamy sprzętu najbardziej sprawdzonych producentów jak :

Satel, Ropam, Paradox, Jablotron, Genevo, DSC .

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu korzystamy wyłącznie z najlepszego jakościowo sprzętu, który posiada wszystkie niezbędne homologacje oraz atesty.

Zaprojektujemy oraz pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni system ( alarmy, kamery, kontrola dostępów).

Dzięki nam profesjonalnie zainstalowany system alarmowy zapewni Ci spokój oraz niezawodność.

Ty będziesz mógł w tym czasie cieszyć się komfortem oraz pewnością, że Twoi bliscy czy pracownicy są bezpieczni.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia z zakresu montażu, konserwacji oraz projektowania systemów zabezpieczeń technicznych 1-4/klas SA1-SA4.

Zadzwoń lub wyślij email a my skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej wizji lokalnej i przedstawienia odpowiedniej oferty.

Zadzwoń lub wyślij email a my skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej wizji lokalnej i przedstawienia odpowiedniej oferty.